» » » » Де в Тересві хочуть зробити цвинтар.

Де в Тересві хочуть зробити цвинтар.

10 березня 09:45
2 521
Де в Тересві хочуть зробити цвинтар.Згідно проекту містобдівної документації - генерального плану розвитку смт Тересва, ділянку під нове кладовище відведено з грубими порушеннями затверджених "Державних санітарних правил та норм".
А САМЕ:
- (пункт 3.2) Проект улаштування нового кладовища місцевою установою Тячівської санітарно-епідеміологічної служби не погоджувався. Працівники цієї служби на місце, відведеної  ділянки не виїзджали і про цей проект взагалі нічого не чули.
- (пункт 3.3) Відведена під кладовище ділянка підтоплюється талими і дощовими водами, характеризується не легкими аерованими, а навпаки важкими глинистими грунтами і схил від ділянки направлений не від, а до населеного пункту та відкритого водоймища (струмка "Малинський).
- (пункт 3.4) Максимальний рівень стояння грунтових вод від поверхні землі чітко видно на викладеному відео ролику і додаткових коментарів не потребує.
- (пункт 3.6) Ділянка під кладовище розташована значно вище населеного пункту стосовно грунтових вод і  санітарна зона гідрологічного звязку поверхні кладовища з водоносним горизонтом (струмком "Малинський)  складає не 500 а 260 метрів.
Якщо з відстанню до кладовища і якістю або навіть і відсутністю дороги, на яку потрібно буде витратити не один міліон гривень, ще якось можна погодитись, то з грубими порушеннями санітарно-епідеміологічних правил та норм, які з великою ймовірністю можуть привести до жахливих епідеміологічних наслідків, погоджуватись категорично не можна.


3. Гігієнічні вимоги до облаштування кладовищ

3.1. Розміри земельних ділянок, які відводяться під кладовища традиційного поховання, повинні мати площу з розрахунку 0,24 га на 1 тисячу чоловік в міській місцевості і 0,1 га на 1 тисячу чоловік у сільській місцевості, кладовища урнових поховань - 0,02 га на 1 тисячу чоловік відповідно до ДБН 360-92*.

Примітка. Розміри земельних ділянок, які відводяться для поховання, допускається уточнювати залежно від співвідношення кладовищ традиційного поховання і кладовищ для поховання після кремації, які встановлюються за місцевими умовами.

3.2. Місцезнаходження кладовищної ділянки та її розміри передбачаються генеральним планом розвитку населеного пункту; відведення земельної ділянки під кладовище, проекти улаштування нових кладовищ, розширення і реконструкції діючих підлягають погодженню з місцевими установами державної санітарно-епідеміологічної служби.

3.3. Територія ділянки, відведеної під кладовище, не повинна піддаватись дії зсувів і обвалів, затоплюватися чи підтоплюватися талими, дощовими і паводковими водами та має характеризуватись легко аерованими грунтами. Ділянка повинна мати схил у протилежний бік від населеного пункту і відкритих водоймищ, які використовуються для господарсько-побутових потреб.

3.4. Максимальний рівень стояння грунтових вод від поверхні землі на ділянці має бути не меншим 2-х метрів, якщо грунтові води знаходяться на рівні вище 2-х метрів від поверхні грунту, земельна ділянка повинна бути признана непридатною під кладовище.

3.5. Кладовища повинні бути розміщені в приміській зоні міських поселень і поблизу місць розташування сіл. Санітарно-захисна зона від території кладовища традиційного поховання і крематорію до житлових і громадських будівель, зон відпочинку, а також колективних садів та городів повинна бути не меншою 300 м (Державні санітарні правила№ 379/1404), а від території кладовища для поховання урн після кремації до житлових і громадських будівель та об'єктів, що прирівнені до них, має бути не меншою 100 м.

Примітка. У санітарно-захисних зонах не можна допускати розміщення:

- житлових будинків з придомовими територіями, гуртожитків, готелів, будинків для приїжджих;

- дитячих дошкільних закладів, загальноосвітніх шкіл, лікувально-профілактичних та оздоровчих установ загального та спеціального призначення зі стаціонарами, наркологічних диспансерів;

- спортивних споруд, садів, садівницьких товариств;

- джерел централізованого водопостачання, водозабірних споруд, споруд водопровідної розподільної мережі.

3.6. У сільських населених пунктах при розташуванні кладовища вище населеного пункту стосовно потоку грунтових вод, які живлять джерела децентралізованого господарсько-питного водопостачання (колодязі, каптажі тощо) та у випадку гідрологічного зв'язку поверхні кладовища з водоносним горизонтом санітарно-захисна зона збільшується до 500 м.

Джерело: Державні санітарні правила та норми "Гігієнічні вимоги щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України" ДСанПіН 2.2.2.028-99
скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Аватар
Надия 8 березня 2016 14:49
  • Подобається
  • 3
Де церковна земля там мае бути и кладовщик.

Аватар
Ястреб 12 березня 2016 12:56
  • Подобається
  • 0
Надия,
А де церковна земля?
Она вся вже продана.

Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
До нас їде прокурор
До нас їде прокурор
Незабуті традиції
Незабуті традиції
Календар новин
«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031